Niejeden człowiek chce uzewnętrznić siebie poprzez to, jak urządzi swe mieszkanie – chce pokazać część swej duszy

Jeśli meblujemy dom to z reguły myślimy o tym, jakie regały wybrać do kuchni czy salonu i jakie kolory muszą dominować w każdym z pomieszczeń.

Continue reading

W jaki sposób designersko zaprojektować wnętrze domu – kilka rad tyczących się pomieszczenia kuchennego

Kuchnia staje się tym pomieszczeniem, w którym najczęściej przebywamy. W końcu to miejsce gotowania posiłków, a nierzadko także relaksu. Gospodynie lubią czasami popijać tutaj poobiednią kawę parzoną, czytać powieści kryminalne, rozwiązywać łamigłówki bądź słuchać radia. Użyteczność tego pomieszczenia podwaja się, kiedy w mieszkaniu nie ma wydzielonego kąta na przyjmowanie gości. I tak na damskie ploteczki najczęściej wybierana bywa kuchnia. I nic zadziwiającego w tym, że pani domu bardzo zależy na jak najlepszym wystroju wnętrza wspomnianego pomieszczenia.

Continue reading

Kosze na gazety mają szansę być ciekawym dodatkiem

Jeśli uwielbiamy kupować magazyny i właściwie calutki czas posiadamy ich w mieszkaniu po kilka sztuk, to z pewnością często stykamy się z dylematem, gdzie musimy je położyć, tak żeby okazały się pod ręką, lecz jednocześnie żeby nie dawały poczucia wiecznego bałaganu. W takim przypadku należy spojrzeć na kosze na gazety, które mają szansę być zrobione z produktu skóropodobnego, wikliny, filcu, stali, lecz co ważniejsze, zawsze będą prezentowały się nowocześnie oraz gustownie.

Continue reading

Urządzanie pokoju dla dziecka – jak to wykonać?

Pokoik dla naszego malucha powinien być urządzony ze smakiem, lecz również z lekką dozą użyteczności. mnóstwo osób potrafi przesadzić ze zbytnią ilością dekoracji lub wręcz przeciwnie, decyduje się na surowe rozwiązania, a w takich sytuacjach niezbędne jest znalezienie złotego środka. Każdy z nas wie z pewnością, że dzieci mają zupełnie inne wymagania, niż dorośli, więc zdecydowanie złym pomysłem może być urządzenie takiego miejsca dokładnie tak samo, jak pokoju dziennego lub naszej osobistej sypialni.

Continue reading

Kupiłeś własne M.? Zajmij się jego rozplanowaniem!

Obecnie coraz więcej osób rozważa zakup nowych mieszkań, prosto od deweloperów. Powstaje ich dużo więcej, szczególnie w większych miastach, dlatego nie są już tak kosztowne jak jeszcze kilkanaście lat temu. Jednak jeżeli nabyliśmy takie lokum, po odebraniu kluczy, wewnątrz zastaniemy tylko otynkowane ściany. Dlatego sami będziemy musieli zadbać o odpowiednie zaaranżowanie naszego mieszkania. Jeśli mamy zmysły artystyczne, bez problemu można zająć się tym samemu, jeżeli jednak nie, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Continue reading

Co istotne jest podczas aranżacji nowego mieszkania? Co zrobić, by wszystko ogarnąć?

Aranżowanie nowego mieszkania, to zawsze duże wyzwanie. Głównie dlatego, iż całą aranżację wykonujemy na raz. To oznacza, że trzeba podjąć sporo decyzji i myśleć całościowo.

Continue reading

Dobrze dostosowane i nabyte drzwi wewnętrzne Wrocław zagwarantują nam bezpieczeństwo na dalekie lata

Bez wątpienia od dawna każdy dom albo każde lokum musi być umeblowane nie tylko w odpowiednie pomieszczenia, z których każde sprzyja do czegoś innego, ale też powinien posiadać pewne składniki, które po prostu muszą być

. Continue reading