Umeblowanie sporządzone do naszych potrzeb

Większa część ludności urządzając mieszkania korzysta z gotowych wyjść i kupuje gotowe meble w sklepach. Czasem zdarza się jednak tak, iż nasze pomieszczenia są niewymiarowe i stajemy wtedy przed kłopotem z wyborem właściwego umeblowania, albo pragniemy, ażeby nasze wnętrze było unikalne i niepowtarzalne. Decydując się na meble na wymiar mamy wpływ na to, z czego skonstruowane są nasze meble. Poza płytami meblowymi można wybierać także drewno, częstokroć rozmaitych rodzajów.

Continue reading

Kiedy funkcjonalność mebli łazienkowych stawiana będzie na pierwszym miejscu?

Prostota będzie jedną z najważniejszych elementów przy zakupie mebli, zwłaszcza tych do łazienki. Podyktowane jest tym, iż prócz nich powinny znaleźć się tam inne akcesoria sanitarne między innymi prysznic albo wanna, umywalka, bidet, wc. Dlatego miejsca nie będzie za wiele.

Continue reading

Jak zaaranżować niedużą umywalnię?

Mała toaleta nie musi być kłopotem. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jak urządzić niedużą toaletę? Jakie wybrać wyposażenie umywalni? Jak w takiej łazience rozmieścić umywalkę, sedes oraz natrysk? Niewielka łazienka wymaga dobrego projektu. Przeczytaj nasze rady, jak zaprojektować i urządzić niewielką umywalnię.

Continue reading