Fototapety w aranżacji wnętrz – przykładowe propozycje

Szukasz dekoracji ściennej, która ożywi Twoje mieszkanie? Znakomitym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz wybrać czarno-białą fotografię bądź kolorowe krajobrazy z naturą. Oto garść inspiracji.
Fototapety czarno-białe
Fototapety czarno białe mają szerokie zastosowanie. Stonowana kolorystyka i różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, iż takie fototapety rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach, a nawet modernistycznych loftach – wystarczy wybrać fototapetę w odpowiedniej stylistyce.

Continue reading

Czym stworzyć oryginalne ściany, czyli fototapeta jest naprawdę doskonałym pomysłem

Każdy, kto urządza własne mieszkanie zastanawia się nad tym, jakie powinno być ostateczne wykończenie ścian. Propozycji jest naprawdę bardzo dużo. Najłatwiejsze to oczywiście klasyczna farba, która sprzedawana jest w wielu kolorach, a pokrycie nią ścian nie wiąże się z wielkimi problemami. Ci jednak, którzy poszukują czegoś innego, mogą zdecydować się na fototapety. Ich wybór jest aktualnie naprawdę niezwykle szeroki.

Continue reading

Co robić, ażeby skutecznie pokonać zimową chandrę?

Zima mocno daje nam się we znaki. Minusowe temperatury, szybko zapadający zmrok sprzyjają depresji. Rodzi się zatem pytanie: co zrobić, by poprawić sobie nastrój? Ile głów, tyle pomysłów na zwalczenie chandry.

Continue reading

Wykonanie na płótnie reprodukcji obrazu słynnych malarzy jako sprezentowanie sobie odrobiny luksusu za nieduże pieniądze.

By przyozdobić ściany swego domu obrazami sławnych artystów, nie musimy od razu wydawać fortuny na oryginalne dzieła. Jeżeli mamy trochę czasu i chęci, możemy kupić reprodukcje naszych ukochanych malarzy w normalnym sklepie, który wydrukuje dowolny wskazany przez nas obraz. Aby taka dekoracja odpowiednio wkomponowała się w wystrój naszego mieszkania, warto zastanowić się nad techniką, w jakiej reprodukcja winna być zrobiona.

Continue reading