Jak w interesujący sposób udekorować ściany – fototapety w aranżacji wnętrz

Gustowne fototapety nie bez powodu są obecnie uważane za jedną z najciekawszych sposobów na dekorację ścian. Żywe kolory, wytrzymałość, piękne odwzorowanie grafiki , jak również wyjątkowa ponadczasowość to nie tylko ich atuty, lecz nawet znak rozpoznawczy. Za pomocą takich tapet można udekorować właściwie wszystko – od sypialni aż po lokal – możliwości jest bardzo wiele i ograniczać może jedynie pomysłowość.

Continue reading

Jak stworzyć idealny pokój dla dziecka?

Co powinieneś wziąć pod uwagę urządzając pokój dla dziecka

Jednocześnie z dorastaniem dziecka ulegają zmianie jego potrzeby i gusta – także jeśli chodzi o styl pokoju. Spora ilość osób zastanawia się, jak urządzić królestwo malucha, aby nie było potrzeby co chwilę w niego inwestować.

Continue reading

Funkcjonalna dekoracja pomieszczeń – garść praktycznych porad

Podkreślam z góry, ten artykuł został stworzony przez faceta i dla faceta. W oczach pań wyglądać zapewne będzie na zbyt banalny, dla designera domów nawet prymitywny. Ja jednak chcę przybliżyć facetowi, który jest odpowiedzialny za dekorowanie mieszkania samodzielnie, trudny temat, jakim jest wystrój wnętrz.

Continue reading

Rondle żeliwne

To w czym gotujemy, jest tak samo ważne jak to, co gotujemy. Fundamentem smacznych potraw są solidne naczynia do gotowania. Chociaż wybór właściwych garnków nie jest łatwy, to powinno się w nie zainwestować, jako że przecież chodzi tu o nasze zdrowie.
Ktokolwiek kto kucharzy, lub jest sympatykiem zdrowej kuchni, na pewno uzna pozytywy brytfanny żeliwnej.
Kluczową wartością naczyń żeliwnych jest okazja rozgrzania ich do wysokich temperatur, co w efekcie rozwija walory smakowe potraw.

Continue reading

Myślisz o zaaranżowaniu wnętrza? Kilka rad pomoże ci w podejmowaniu celnych decyzji

Gustownie urządzone mieszkanie jest marzeniem każdej młodej pary. Niejednokrotnie już przed ślubem para mieszka wspólnie, ciesząc się swoim gniazdkiem. Gdy zamieszkacie w swoim domu dopiero po dniu ślubu, już przed dobrze jest rozważyć, jak chcecie zaaranżować wnętrze.

Continue reading

Jak udekorować ściany domu

Pomalowanie ścian, tapetowanie, czy też fototapety? Jaką opcję wybrać by aranżacja pomieszczeń w naszym mieszkaniu była wyjątkowa? Za pomocą ścian możemy odprawiać czary – spowodować, że salon będzie większy, ciekawszy, a niektóre kolory ścian mogą oddziaływać na nasz humor.

Continue reading