Królewskie łoże dla każdego

Łóżko to kluczowy element dizajnu każdego mieszkania. Bez wątpienia każdy z was zdaje sobie sprawę, jak dużo zależy od miłego łóżka.

Każdy z pewnością kiedyś miał uczucie tzw. „połamania” po spaniu w niekomfortowym łóżku. Pojawia się pewien mit, że właściwe łóżko musi być jak puch – rzeczywistość jest taka, że mądrzej wylegiwać się na twardej powierzchni. Dodatkowo takie rozwiązanie ma dobroczynny wpływ na kondycję naszego kręgosłupa. Trafnym zakupem są więc łóżka metalowe posiadające niemiękki materac. Tego rodzaju meble spełniają dwie kluczowe role. Po pierwsze, wyglądają estetycznie, rzecz jasna jeżeli będą dobrze dopasowane do projektu czterech kątów. Secundo, zapewniają użytkownikom dobry sen i wolność od dokuczających pleców. Na rodzimym rynku można znaleźć dobre nowoczesne łóżka tapicerowane, które posiadają na wyposażeniu specjalnie dopasowane do profilu kręgosłupa materace – to trafny zakup dla osób, które narzekają na bolesne choroby pleców.

Sypialnia, łóżko Zanette

Autor: Zanette
Źródło: Zanette

Dla ludzi, którzy uwielbiają stylowe meble dla dzieci i rodziców i zwykle śpią samotnie polecamy stylowe łóżka drewniane do sypialni pojedyncze. Na rynku można spotkać rozległy wachlarz propozycji. Wartym uwagi rozwiązaniem są łóżka, które zostały zaprojektowane tak, by przypominać łoża, na których sypiali nasi ojcowie sprzed lat. Taki zabytkowy mebel wspaniale współgra z pomieszczeniem umeblowanym w dawnym stylu. Fajnym wyborem zdaje się łóżko z tradycyjnym materacem ze sprężynkami, jednak nie jest to właściwe dla naszych pleców.

Łóżka drewniane dla dzieci to interesujące rozwiązanie. Trzeba pamiętać, że warto nabyć maluchowi łóżko łóżko tapicerowane 180×200 ogrodzone, bo maluchy często kochają robi sobie samodzielne wyprawy. Jeśli ułożysz dzieciaka do łóżka ze szczebelkami, możesz mieć pewność, że nigdzie nie zwieje. To znakomita sprawa dla tych rodziców, którzy usiłują dostać podczas dnia bądź nocy choć chwilkę wytchnienia od ruchliwego malucha.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.