Urządzanie łazienki bez problemów

Przy remontowaniu czy urządzaniu łazienki stajemy przed mnóstwem decyzji. Najczęściej, przy mieszkaniach w bloku mamy raczej mały wpływ na to, w którym miejscu w łazience będzie kabina prysznicowa albo wanna, umywalka i toaleta, jednak niewielkie zmiany możemy zrobić. Kiedy już wszelkie rury i odpływy znajdą się w odpowiednich miejscach, przychodzi czas na wybór kafelków.

mała łazienka

Autor: RAVAK
Źródło: RAVAK
Planowanie zakupówMożna dostać zawrotu głowy. Jeśli mamy wybrany jakiś projekt jest prościej, ponieważ szukamy określonych kafelków, albo przynajmniej w jakimś konkretnym odcieniu. Kolejna decyzja to wyroby ceramiczne do łazienki. Wydawać się może, że to łatwy wybór, potrzeba przecież właściwie tylko trzech rzeczy – toalety, umywalki i wanny albo prysznica.

Czy ten tekst wydaje Ci się ciekawy? Masz ochotę zgłębić sporo wiadomości na ten temat? Więc idź tu lampki nocne i przeczytaj nowy opis.

Obecnie jednak wybór jest tak ogromny, że można spędzić w sklepie kilka godzin i nadal nie zdecydować się na nic.

wyposażenie łazienki, lazienkaplus

Zróżnicowane kolory, formy – może bardziej kremowe, może białe, bardziej prostokątne czy okrągłe? W sedesie spłuczka podtynkowa, z ceramiki czy może jeszcze inna? Tak samo jest kiedy idzie o umywalki – zdecydować się na stojącą, wiszącą, czy może montowaną na blacie? Jak duża wanna powinna być w łazience? Czy zdecydować się na klasyczną, czy może trójkątną? Podobnie kabina prysznicowa – asymetryczna albo klasyczna, z rozsuwanymi czy otwieranymi drzwiczkami. O mętlik w głowie nietrudno.

Znaj swoje upodobaniaBy uniknąć biegania po sklepie między jedną a drugą umywalką, należy wcześniej pooglądać magazyny wnętrzarskie, znaleźć kilka pomysłów w internecie, żeby mieć konkretny plan już przy drzwiach do sklepu czego mniej więcej szukamy. Zdecydowanie łatwiej jest robić zakupy, jeżeli jesteśmy pewni, że preferujemy umywalki prostokątne i nablatowe od innych, że kabina prysznicowa powinien być ze szkła z otwieranymi drzwiami, a nie z tworzywa z przesuwnymi. Szukaj tutaj:

Urządzanie łazienki nie musi generować stresu, może być naprawdę przyjemne. Jeśli tylko wcześniej znajdziemy projekt, który wpasowuje się w nasze gusta, gdy zdajemy sobie sprawę z tego do czego zmierzamy i jaki efekt chcemy osiągnąć, to kupowanie materiałów stanie się przyjemnością a nie katorgą. A w rezultacie dostaniemy estetyczne pomieszczenie, gdzie będziemy odpoczywać.
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.