Designerskie meble

W ostatnim czasie pewna artystka ujawniła swoją długoletnią pracę fotograficzną, w której pokazała, jak są urządzone cztery kąty przeciętnych mieszkańców Polski. Mimo faktu, że to już dwie dekady upłynęły od upadku komuny, w domach nieustannie przeważają byle jakie meblościanki. Wyposażenie pokojowe jest kupowane głównie dla wygody, estetyka wciąż pozostaje rzeczą mniej ważną. Meble design można napotkać przeważnie w domach urządzonych przez ludzi młodych i bogatszych.

lampa wisząca

Autor: INTERNITY
Źródło: INTERNITY

Jednakże posiadające wyjątkowy design materace zyskują coraz wyższą popularność, na przekór przyzwyczajeniom z minionych lat. W październiku w Łodzi odbył się renomowany Łódź Design Festiwal 2012. Te wielodniowe wielkie święto designu ściągnęło do Łodzi tysiące gości ze wszystkich stron świata. W trakcie festiwalu Łódź Design 2012 były czynne pokazy, na których twórcy oraz przedsiębiorstwa prezentowały swoje najnowsze prace. Zwiedzający mogli również posłuchać mądrych pogadanek na temat współczesnego projektowania i zabrać głos w debatach na temat trendów designerskich. Jest spora szansa, że tego rodzaju święto ciekawych konstrukcji skutecznie przekona rodaków do zakupu designerskich mebli.

Meble designerskie niestety jednak nie są na ogół spotykane w wielkich sklepach meblowych. Dlatego szukanie wyjątkowych designów należy rozpocząć od WWW, ponieważ wiele pracowni, które wyrabiają takie meble ogłasza się jedynie za pomocą stron. Jeżeli więc interesującą cię awangardowe lampy, wymyślone przez uznanych artystów, do wyszukiwarki internetowej wstaw hasło materace kieszonkowe.

Zaaferowały Cię wiadomości zamieszczone w tym miejscu? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz odkryj stronę (http://www.filtrynakran.pl/pl/p/TAPP-Water-Filtr-do-wody-na-kran-TAPP-1-ULTRA/91), która też Cię się spodoba.

Na portalach sieciowych sprzedawców ekstrawaganckich mebli napotkasz interaktywne spisy i na pewno będzie tam materac, który przypadnie ci do gustu i uczyni, że twoje mieszkanie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.