PROJEKTUJEMY FUNKCJONALNĄ ŁAZIENKĘ WE WROCŁAWIU

Dziś, kiedy brakuje nam czasu na wszystko rzadziej używamy wanny, o coraz częściej wskakujemy pada na prysznic, bo jest prościej i oszczędzamy czas. Stąd też tak ważny jest dobór właściwej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. W sklepach mamy ogrom kabin, są kwadratowe, półokrągłe, przeszklone i z plastiku, wszystko zależy od naszego gustu. Kabiny prysznicowe to produkt, który wybierany jest bardzo często. Ostatnimi czasy ludzi, kiedy mają remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową niż na typową wannę.

Dostojna łazienka w stylu Art Deco

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Dużym udogodnieniem jest też to, że przy kupnie kabiny prysznicowej można wybrać wyższy brodzik, który będzie nam służył jako mała wanna. Kabiny z elementami szklanymi to wielość modeli, które może nam mętlik w naszej głowie. Dlatego warto po pierwsze pamiętać o tym, jakich rozmiarów kabina będzie właściwa do naszej łazience, bo to, co genialnie wygląda w sklepie będzie prezentowało się całkiem inaczej u nas mieszkaniu. Nie dajmy się zwariować szaleństwu zakupowemu, postawmy w tej kwestii na rozsądek.

ZAHARTOWAĆ SZKŁO

parawany

Autor: Coram Poland

Kiedy słyszymy wyraz szkło kojarzy nam się ono raczej z czymś kruchym. Wszyscy na sto procent zbiliśmy kiedyś lustro, albo jakąś inny przedmiot, bo o zepsucie czegoś ze szkła przecież nie jest ciężkie. Dlatego bywamy razczej ostrożni, gdy zastanawiamy się nad tym by kupić jakieś rzeczy do swojego domu ze szkła.

Publikacja, którą teraz masz okazję czytać to nietuzinkowe źródło (http://www.lemonroom.pl/inspiracje-c1-fototapety-scienne.html) informacji, ale jeżeli szukasz analogicznych materiałów, to kliknij ten link.

Jednak zawsze możemy wybrać rzeczy ze szkła hartowanego. Szkło hartowane to świetne rozwiązanie, gdy tworzone są szklanki i wszystkie pozostałe produkty, które w trakcie codziennego użytkowaniu mogłyby szybko się zniszczyć, gdyby były zrobione po prostu ze szkła. Hartowanie szkła polega na ogrzaniu go do wysokiej temperatury a następnie zlaniu go zimną wodą.

Zajmujący materiał? Jeżeli tak myślisz, to kliknij ten link, w serwisie tapety wodoodporne do łazienki, który w tamtym miejscu odnajdziesz, też jest coś wartościowego!

Dzięki temu szkło tego typu ma o wiele większą odporność niż zwykłę szkło. Nie musimy się, więc obawiać się szklanych rzeczy, wystarczy, że sprawdzimy, z jakiego szkła są zrobione.

Szkło hartowane ma multum ciekawych zastosowań, z których możemy skorzystać wyposażająć swoje m4. Można kupić szklane półki i szklane blaty, dodatkowo możemy nawet pomyśleć o zrobieniu szklanych schodów, czy w miejsce typowej kabiny prysznicowej wybrać przesuwane szklane drzwi, które będą przedzielały miejsce do brania prysznicu od pozostałej części łazienki.
Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.