Urządzamy umywalnię

Kiedy nadeszła chwila renowacji naszej umywalni, potrzeba się nad tą kwestią porządnie zastanowić, gdyż koszt to znaczny. Metoda aranżacji toalety jest zależna głównie od tego, jak sporą łazienkę mamy.

Kolumna prysznicowa NEX

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox

W malutkiej łazience, standardowej dla blokowisk, trudno ustawić dużą wannę na lwich łapach. Z pewnością większą ilość opcji mają właściciele o większym metrażu toalet. Mają oni możliwość ulokować w takiej łazience tak dużą wannę, jak także kabinę z prysznicem. Opcji mamy w takim przypadku mnóstwo. Nie oznacza to jednakowoż, że posiadacze niewielkich łazienek nie mogą posiadać z gustem i wygodnie wyposażonej łazienki. Jest wiele sposobów na optyczne powiększenie łazienki, np. kabina prysznicowa z całkiem przezroczystego materiału, przez którą doskonale widać kafelki tego samego wzoru co w reszcie pomieszczenia. W handlu kupimy zestawy mebli łazienkowych wykonanych właśnie dla takich mniejszych łazienek (nasze typy). W kompletach tychże znajdziemy nie tylko szafki pod umywalki, ale także wiszące szafki do łazienki. Jeśli natomiast idzie o płytki łazienkowe, tutaj wybór mamy niesłychany. Doprawdy, mamy w czym przebierać. Najlepiej zabierzmy z sobą do sklepu naszego wykonawcę, który oczywiście wprzódy wykonał konieczne pomiary naszej umywalni. On na pewno wesprze nas w doborze właściwych akcesoriów do łazienki, dodatkowo jeśli idzie o zestawy mebli łazienkowych, wskaże nam właściwe. Jak by nie było to on będzie w wykafelkowanej wcześniej łazience instalował kabinę z prysznicem, opcjonalnie wannę jak i szafki do łazienki (antado.com.pl – świetny producent mebli!). Winniśmy więc wybrać doświadczonego fachurę.

łazienka

Autor: Internity
Źródło: Internity

Najlepiej dowiedzmy się o jego dotychczasowe dzieło. Kiedy jednak jesteśmy właścicielami dużej powierzchniowo toalety, wówczas naprawdę można puścić wodze fantazji! Tak jak powyżej wspomniałam, pomieści nam się masywna wanna, kabina prysznicowa, a być może nawet wygodny szezlong? Całkiem może być przyjemnie poleżeć troszkę po gorącej kąpieli, poczuć się możemy wówczas prawie jak w łaźni starożytnych Rzymian. A może zaryzykować panel prysznicowy lub też wannę z wodnym masażem? Trochę przepychu w łazience to naprawdę superowa sprawa. Jest to codzienna okazja na wszechogarniający relaks i rozkoszne odprężenie, co jest niesłychanie istotne w dzisiejszym, zwariowanym świecie.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.