Aranżując łazienkę trzeba zwracać uwagę nie tylko na tworzywo z jakiego wykonane będzie wyposażenie, ale także na jego funkcjonalność

Dlatego jeżeli mamy zamiar urządzić łazienkę i myślimy nad zakupieniem jak najlepszej wanny rozważmy zamówienie wanny z hydromasażem. Wanna z hydromasażem to obecnie luksus, na który może sobie pozwolić większość z nas. Na rynku udostępnia się bowiem mniej lub bardziej zaawansowane wanny, za którymi idą mniejsze lub większe ceny. Taka wanna to nie tylko relaks podczas kąpieli, ale również dbanie o zdrowie, bowiem montowane w nich dysze gwarantują odpowiednio intensywne strumienie wody, które są w stanie wymasować każdy fragment naszego ciała.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Dysze regulujemy zależnie do naszych potrzeb za pomocą elektronicznego sterownika i sami decydujemy jak długo i intensywnie masaż będzie przebiegał. Jest to więc dobre rozwiązanie i dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, i dla tych, którzy są mocno spięci po długotrwałym dniu pracy. Zamiast płacić za masaż możemy sami zapewnić sobie odpowiedni zabieg i zrelaksować się we własnym domu. Wanny tego rodzaju są wykonywane w wielu wariantach – mają różnorakie kształty, a także funkcje. Proste modele mają 2-3 dysze, te bardziej skomplikowane – 6 i więcej. Mają wyprofilowane siedziska, jeden lub więcej zagłówków i podłokietniki. Mogą zawierać dodatkowe udogodnienia – radio z wmontowanymi głośnikami, odpowiednie oświetlenie, kryształowe ściany boczne itp. Ze względu na to, że wiele z nich to modele narożne są odpowiednie do każdej łazienki – nawet bardzo małej (kliknij tutaj).

Autor: Sanitec KOŁO

Wybierając wannę z hydromasażem należy prześledzić nie tylko możliwe funkcje, ale także jakość wykonania takich elementów jak wlewka czy słuchawka prysznicowa. Powinny być wyprodukowane z nierdzewnych materiałów, tego typu jak stal nierdzewna chromowana, która dodatkowo nadaje elegancji. Trzeba także przeanalizować czy wanna ma odpowiednie zabezpieczenia – antypoślizgowe dno, czy zabezpieczanie przed przelaniem się zbiornika. Wanna ma być solidna, ale jednocześnie łatwa w montażu. Takie modele bez problemu wyszukamy chociażby w internecie i to po bardzo atrakcyjnych cenach.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.