Aranżując łazienkę trzeba zwracać uwagę nie tylko na tworzywo z jakiego wykonane będzie wyposażenie, ale także na jego funkcjonalność

Dlatego jeżeli mamy zamiar urządzić łazienkę i myślimy nad zakupieniem jak najlepszej wanny rozważmy zamówienie wanny z hydromasażem. Wanna z hydromasażem to obecnie luksus, na który może sobie pozwolić większość z nas. Na rynku udostępnia się bowiem mniej lub bardziej zaawansowane wanny, za którymi idą mniejsze lub większe ceny. Taka wanna to nie tylko relaks podczas kąpieli, ale również dbanie o zdrowie, bowiem montowane w nich dysze gwarantują odpowiednio intensywne strumienie wody, które są w stanie wymasować każdy fragment naszego ciała.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Dysze regulujemy zależnie do naszych potrzeb za pomocą elektronicznego sterownika i sami decydujemy jak długo i intensywnie masaż będzie przebiegał.piudesign.pl/ piuJest to więc dobre rozwiązanie i dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, i dla tych, którzy są mocno spięci po długotrwałym dniu pracy. Zamiast płacić za masaż możemy sami zapewnić sobie odpowiedni zabieg i zrelaksować się we własnym domu. Wanny tego rodzaju są wykonywane w wielu wariantach – mają różnorakie kształty, a także funkcje. Proste modele mają 2-3 dysze, te bardziej skomplikowane – 6 i więcej. Mają wyprofilowane siedziska, jeden lub więcej zagłówków i podłokietniki. Mogą zawierać dodatkowe udogodnienia – radio z wmontowanymi głośnikami, odpowiednie oświetlenie, kryształowe ściany boczne itp. Ze względu na to, że wiele z nich to modele narożne są odpowiednie do każdej łazienki – nawet bardzo małej (kliknij tutaj).

Autor: Sanitec KOŁO

Wybierając wannę z hydromasażem należy prześledzić nie tylko możliwe funkcje, ale także jakość wykonania takich elementów jak wlewka czy słuchawka prysznicowa.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeżeli tak, to aby zdobyć zbliżone dane na podnoszony wątek, spójrz na informacje (http://www.estella-shop.eu/), one na pewno także przyciągną Twój wzrok.

Powinny być wyprodukowane z nierdzewnych materiałów, tego typu jak stal nierdzewna chromowana, która dodatkowo nadaje elegancji. Trzeba także przeanalizować czy wanna ma odpowiednie zabezpieczenia – antypoślizgowe dno, czy zabezpieczanie przed przelaniem się zbiornika. Wanna ma być solidna, ale jednocześnie łatwa w montażu. Takie modele bez problemu wyszukamy chociażby w internecie i to po bardzo atrakcyjnych cenach.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.