Dodatki do miejsca pracy

Kiedy aranżujemy biuro powinniśmy zwracać uwagę na ogrom rzeczy. Jednak prawda jest taka, że na początku nawet sami nie ogarniamy, co będzie potrzebne. Z czasem dopiero wychodzi, czego brak. Po czasie na sto procent wyjdzie, że konieczne są nawilżacze powietrza do biura. Oczywiście będą szefowie, którzy powiedzą, że to niepotrzebny wydatek, ale rzeczywistość jest taka, że to niezbędny element w biurze. Takie nawilżacze polepszają komfort pracy.

nawilżacz

Autor: Klimatop
Źródło: www.klimatop.pl
Utrzymanie odpowiedniej wilgotności w biurze jest rzeczywiście bardzo ważne. Dzięki temu zmniejszymy ilość infekcji typu podrażnienia gardła. Poza tym, co bardzo ważne, gdy pracujemy przy komputerze nasze oczy tak szybko nie będą wysychały. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że niewłaściwe nawilżenie powietrza może źle wpływać na działanie komputerów. Zależnie od wielkości biura możemy znaleźć nawilżacze, które świetnie sprawdzą się w konkretnej przestrzeni.

Warto nawilżyć powietrze

Nie wszyscy rozumieją, że w biurze potrzebne są nawilżacze powietrza do biura – firmowa. Te przenośne produkty są w stanie zdziałać cuda. Dlatego warto kupić nawilżacz do biura, który doprowadzi di tego, że w pomieszczeniu będzie odpowiedni poziom wilgotności. A odpowiedni poziom wilgotności daje możliwość na lepszą pracę oraz zmniejszenie się infekcji u pracowników. Dobra wilgotność zwiększa efektywność pracy. Do tego odpowiedni wilgotność jest potrzebna, żeby sprzęt komputerowy

nawilżacz

Autor: oldcockatoo
Źródło: http://www.flickr.com/photos/oldcockatoo/4062167274/

dobrze pracował.

Powinniśmy używać nawilżaczy powietrza zwłaszcza w czasie, kiedy zaczyna się sezon grzewczy (nagradzane produkty). W tym czasie biura są przegrzane i ludzie często szybko się zaziębiają. Dobrze, więc poświęcić trochę czasu by wybrać nawilżacz powietrza do miejsca, w którym pracujemy. Możemy wybrać nawilżacze ultradźwiękowe albo ewaporacyjne. Sporo osób uważa, że odświeżacza od razu nawilżają powietrze. Owszem jest pewna grupa odświeżaczy powietrza, które nawilżają powietrze, ale one sprawdzają się w małych pomieszczeniach. W biurach wielkopowierzchniowych bardziej efektywne okażą się te ultradźwiękowe lub ewaporacyjne. Inwestycja w nawilżacz, będzie inwestycją, której na sto procent nasza firma nie pożałuje. Warto zadbać o komfort i higienę pracy, bo to pokazuje, że nam – szefostwu zależy na ludziach, którzy u nas pracują.
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.