Kiedy twoja kuchnia jest naprawdę mała i musisz liczyć się z przestrzenią, kup szafki na wymiar

Mała kuchenka wymaga starannej i właściwie zaplanowanej aranżacji. W takiej sytuacji każdy skrawek powierzchni jest bardzo ważny, dlatego nie można pozwolić sobie na lekkomyślnie dobierane meble i dodatki.

Szafki kuchenne są poważnym wyzwaniem

kuchnia

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Szafki bywają najważniejszym umeblowaniem kuchni. To właśnie w szafkach przechowuje się większość naczyń i produktów spożywczych. Przy aranżacji kuchni warto zatem się upewnić, że przestrzeń w szafkach kuchennych będzie odpowiednia. Jeżeli szafek będzie za mało, w kuchni może panować bałagan i trudno będzie opanować wszystkie zgromadzone produkty. Równocześnie jednak mała kuchenka nie pomieści zbyt wielu szafek, więc warto szukać optymalnego rozwiązania.

Wybierz idealne szafki do swej kuchni

Większość zestawów szafek kuchennych jest projektowana według zbliżonego schematu i wymiarów. Szafki (szafki metalowe ubraniowe) mają podobną wysokość oraz szerokość, a w skład zestawu wchodzą takie same elementy. Jednakże w wypadku niewielkiej kuchni takie rozwiązanie się nie sprawdzi, ponieważ meble mogą się nie pomieścić. Z tej przyczyny lokatorzy małych mieszkań lub kawalerek z wnękami kuchennymi muszą zdecydować się na nabycie mebli na wymiar. Taka sposobność pomoże zamówić optymalną ilość szafek, które zostaną starannie dopasowane do każdego kąta, przez co

kuchnia

Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com

skrupulatnie zużyje się każdy metr kwadratowy przestrzeni kuchennej. Takie meble można nabyć bezpośrednio u producenta. Najlepiej będzie namierzyć dobrą firmę za pomocą internetu, wpisując: „szafki na wymiar do kuchni”.

Ważna okazuje się precyzja

W przypadku produkcji szafek na wymiar, bardzo istotna okazuje się precyzja i dokładność, gdyż jedynie wtedy będą one wspaniale komponować się z wnętrzem. Właściciel zakładu powinien więc przysłać na miejsce własnych pracowników, aby dokonali starannych pomiarów i przyjęli dyspozycje odnośnie nabywanych mebli. Naturalnie stolarnia produkująca meble powinna je też zainstalować na miejscu, aby właściciel domu miał gwarancję, że wszystko jest zrobione prawidłowo i idealnie się ze sobą komponuje.
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.