duże zastosowanie szkła ozdobnego

Szkło dekoracyjne posiada coraz większe użycie. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są najnowocześniejsze, delikatne i olśniewające. Szkło umieszczone na ścianie w kuchni między blatem a szafkami, to najmodniejszy trend w aranżowaniu kuchni. Prócz względów użytecznych za używaniem szkła w kuchni przemawiają walory dekoracyjne. Jest to odpowiednie podejście do kuchni z bawialnią, gdyż owe kuchnie nastręczają większej dyscypliny w aranżowaniu i dobieraniu wyposażenia.

szkło

Autor: Uqbar is back
Źródło: http://www.flickr.com/photos/uqbar/4372308/sizes/o/
Szkło dekoracyjne (zobacz: szkło dekoracyjne fusingowe) jest bardziej neutralne i efektowne od nudnych płytek na ścianie, toteż pasuje do otwartej kuchni, którą dostosowujemy do aranżacji salonu. Umocowanie nad blatem szkła w zależności od jego rodzaju da rozmaity efekt. Szkło bezbarwne przedstawi fakturę ściany za nim, szkło matowe będzie neutralnym wykończeniem, polakierowane, albo kolorowe da płynną płaszczyznę zabarwienia, a szkło z nadrukiem sitodrukowym będzie pełnić rolę obrazu. Szkło dekoracyjne po zamontowaniu należy obowiązkowo uszczelnić. Materiałem spajającym może być silikon, albo giętkie uszczelki, które dopasowują się na krawędziach do nierówności surowców i napełniają powstałe luki.

Szkło do kuchni zamawia się na wymiar, z uwzględnieniem miejsc na gniazdka – twoja-galeria.eu/9-panele-szklane. Gładka, lśniąca przestrzeń szkła doskonale sprawdza się w małej kuchni, ponieważ przynosi efekt przestronności i lekkości. Znaczny dobór odcieni szkła lakierowanego pozwala przeprowadzić dowolne propozycje kuchni. Jeśli chcemy, żeby ściana była wszechstronnym tłem w kuchni,

szkło dekoracyjne

Autor: Tubądzin
Źródło: Tubądzin

jest możliwość wybrać szkło dekoracyjne białe, bądź przeźroczyste. Szklana płyta na blatem może wypełniać całą powierzchnię pomiędzy szafkami kuchennymi, lub pełnić rolę małego ekranu zamontowanego w centralnym punkcie kuchni.

Szkło dekoracyjne może być również doskonałą ozdobą różnych pomieszczeń. Ładne obrazy i wydruki na szkle, będą idealnym wyjściem, dla każdego współczesnego domu – zobacz: wydruki na szkle. Prostota w utrzymaniu czystości, niezniszczalność szkła, jak też jego nietuzinkowość powodują, że pożądane byłoby w ten sposób udekorować dom. Każdego rodzaju nadruki na szkle, czy też panel szklany na ścianę, to marzenie wielu właścicieli mieszkania.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.