W jaki sposób urządzić łazienkę z gustem i funkcjonalnie? O jakich elementach na pewno musimy pamiętać?

Umywalka to stały punkt naszej łazienki. Ale ten element nie musi być banalny. Może być przedmiotem nie tylko użytkowym, ale także ozdabiać pomieszczenie. Producenci umywalek coraz częściej zaskakują nas oryginalnymi pomysłami. Czemu nie dać się namówić na niektóre z takich propozycji, jak umywalka Elita. Szklane umywalki łazienkowe to nietypowe kolory i wzory. Przezroczyste, albo czerwone, czarne w poprzeczne paski, złote – oto najnowsze trendy wśród umywalek.

Drewno w łazience

Autor: Kopp
Źródło: Kopp
Przy tym jeszcze wymyślne kształty. Projektanci zdecydowanie dali się ponieść wyobraźni Umywalka Elita jest wyjątkowa, się sam. Czy tego typu umywalki łazienkowe są praktyczne? Oczywiście. Szkło, z którego są robione, ma wyższy stopień twardości, jest też odporne na rysy i pęknięcia. Umywalki łazienkowe drewniane? Kojarzą się przede wszystkim z ośrodkami SPA. Jednak taką umywalkę możemy mieć w naszym własnym lokum. Wytwórcy wykonują je z konkretnych rodzajów drzew, a samo drewno we właściwy sposób zabezpieczają.

Zapewne zda Ci się hiperłącze do witryny (http://www.da-bud.pl/oferta/kabiny-i-parawany/), jeśli intrygują Cię opracowane w naszym poście wątki. Na poniższej witrynie wyszukasz ich znacznie więcej.

Takie umywalki wymagają odpowiedniej (i delikatnej) pielęgnacji. Mocne środki czyszczące na pewno nie nadają się. Efekt takich eksperymentów? Zdecydowanie niecodzienny design. Beton to następny materiał, z którego zrobione są umywalki łazienkowe. Trwałe a przy tym nietuzinkowe – oto ich krótka charakterystyka. Beton, wbrew pozorom, to źródło nieskończonych inspiracji, jeśli chcemy możemy zrealizować własny indywidualny projekt. Betonowa umywalka nada naszej łazience oryginalności w stylu retro (szafki pod umywalkę). Tak samo powinniśmy postąpić w kwestii szafki łazienkowej. Tak naprawdę liczy się praktyczność, lecz w parze ze stylowością.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku? To naturalnie zbliżona problematyka, więc na pewno sugerowane materiały także są godne polecenia.

Takie połączenie daje nam szafka Barcelona.

To rewelacyjne połączenie klasy i wygody, to znaczy czegoś co jest najistotniejsze w zakresie wystroju każdego rodzaju pomieszczeń, a już w szczególności łazienki. Nie jest tu ważna bowiem hierarchia, co jest ważniejsze – łatwość korzystania z łazienki czy jej styl. Te dwie kwestie muszą być jak całość, dopełniać się nawzajem. Dzięki temu łazienka będzie wyglądała doskonale, będzie elegancka i z przyjemnością będziemy w niej przebywać.
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.