Chwili odprężenia w pachnącej kąpieli po ciężkim dniu

Na leżąco, z zapachem aromatycznych olejków czy też na stojąco i bez zbędnych ceregieli? Któż z nas nie miał tego dylematu: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna w żaden sposób nas nie ogranicza i nie skazuje wyłącznie na długie wylegiwanie się w pianie. W sklepach znajdziemy parę ciekawych propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Wyposażone są w szklany parawan, dzięki któremu możliwe jest swobodne korzystanie z prysznica.

Jeżeli jednak jesteśmy amatorami długich kąpieli tudzież prysznic już posiadamy – możemy wybierać spośród wielu rodzajów wanien dostępnych na rynku.
Przede wszystkim od dłuższego czasu wielką popularnością cieszy się tzw.

Czy to zagadnienie wydaje się dla Ciebie ciekawe? To wejdź i zobacz, co zawiera porządna treść (https://agneszbyt.pl/15-meble) – znajdziesz tam nie mniej absorbujące dane.

domowe spa. Nie jest to już zabieg zarezerwowany tylko dla salonów kosmetycznych czy wyszukanych hoteli. Inwestując w wannę z hydromasażem, z domowego spa będziemy mogli korzystać codziennie. Wanna z hydromasażem – dzięki silnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem – wpływa z powodzeniem na skórę, eliminuje zmęczenie, uspokaja i odpręża. W sklepie zwróćmy uwagę na istotne parametry, czyli: gabaryty, moc pompy, sposób sterowania i rodzaj dezynfekcji.

wanna

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform

Dziś, coraz bardziej popularne stają się wanny wolno stojące, które dobrze wyglądają nie tylko w pokaźnych łazienkach. Jeżeli jednak stawiamy na sprawdzone rozwiązania z wanną w zabudowie, możemy eksperymentować z materiałami. Najprostszą metodą na osłonięcie przestrzeni podwannowej jest zamontowanie funkcjonalnego panela osłonowego – łazienki. Obudowy wanien znajdziemy do większości modeli wanien, w tym samym kolorze co wanna. Jeśli sytuacja tego wymaga łatwo można go zdemontować, co jest wielkim plusem tego projektu.

Nareszcie łazienka przestała być traktowana jak „uboga krewna”. Zaskakuje zarówno ich wymiar jak i wyposażanie. Przykładem mogą być ogrzewacze wody, które nie straszą już topornym wyglądem i gabarytami – podgrzewanu wody. Ich producenci znaleźli równowagę między niewielkim wymiarem, mocą grzewczą, a designem. Bo estetyka w łazience pełni taką samą rolę jak komfort.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.