Jakim sposobem tanio oraz wygodnie urządzić niewielką toaletę?

Niewielka toaleta nie musi być ambarasem w trakcie aranżacji wnętrz. Co warto wiedzieć, zastanawiając się jak urządzić niedużą toaletę?
Jakie wyselekcjonować wyposażenie łazienki? Jak w małej łazience rozmieścić umywalkę, sedes i prysznic? Nieduża umywalnia nastręcza dobrego planu.

Jeśli rezydujemy w domu prócz wspólnej rodzinnej łazienki, umieszczonej najczęściej nieopodal sypialni, konieczne jest WC w części dziennej. Jednakże jeszcze lepiej, gdy będzie to mała toaleta, w której pomieści się też prysznic, półka na toaletowe utensylia jak też miejsce na odłożenie odzieży w czasie kąpieli. Mała łazienka może być przeznaczona dla gości. Malutka umywalnia jeżeli mieszkamy w domu na parterze w strefie dziennej nie jedynie zastąpi WC, ale także rozwiąże problem rannych kolejek w dużej rodzinie, zaś w przypadku potrzeby będzie toaletą gościnną. Toaleta umieszczona blisko wejścia będzie komfortowa w ciągu dnia: możesz tam wziąć szybki natrysk po powrocie z pracy lub po koszeniu trawy. Gdy rodzinna umywalnia jest nazbyt mała, ażeby oprócz wanny pomieścić tam prysznic możesz zlokalizować malutką łazienkę w strefie nocnej domku – przy gościnnej alkierzy albo przy pokoikach dzieci.
Przyjaciółka poduszka

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Jakie wyposażenie łazienki? W małej łazience natrysk lokujemy w rogu wnętrza, natomiast jeżeli toaleta jest ciasna lub ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic z odpływową kratką w posadzce.

Program minimum to wolne miejsce o wymiarach 70 x 70 cm, natrysk powieszony na ścianie i kratka odpływowa w podłodze z odpowiednim spadkiem.

Szalenie ciekawym zdał Ci się ten artykuł i opisane w nim treści? To dobrze! Kliknij w poniższy link i przeloguj się na następny adres tej witryny (https://emmi.pl/realizacje/zabudowy-kuchenne).

Na okres kąpieli osłaniamy to miejsce zazdrostką. Cermag Wrocław Cermag we Wrocławiu to miejsce w którym zakupisz wszelkie konieczne akcesoria.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.