Jakim sposobem tanio oraz wygodnie urządzić niewielką toaletę?

Niewielka toaleta nie musi być ambarasem w trakcie aranżacji wnętrz. Co warto wiedzieć, zastanawiając się jak urządzić niedużą toaletę?
Jakie wyselekcjonować wyposażenie łazienki? Jak w małej łazience rozmieścić umywalkę, sedes i prysznic? Nieduża umywalnia nastręcza dobrego planu.

Jeśli rezydujemy w domu prócz wspólnej rodzinnej łazienki, umieszczonej najczęściej nieopodal sypialni, konieczne jest WC w części dziennej. Jednakże jeszcze lepiej, gdy będzie to mała toaleta, w której pomieści się też prysznic, półka na toaletowe utensylia jak też miejsce na odłożenie odzieży w czasie kąpieli. Mała łazienka może być przeznaczona dla gości.

Przejdź do wpisu, który znajduje się pod poniższym linkiem oraz czytaj więcej szafka metalowa na dokumenty na ów temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Malutka umywalnia jeżeli mieszkamy w domu na parterze w strefie dziennej nie jedynie zastąpi WC, ale także rozwiąże problem rannych kolejek w dużej rodzinie, zaś w przypadku potrzeby będzie toaletą gościnną. Toaleta umieszczona blisko wejścia będzie komfortowa w ciągu dnia: możesz tam wziąć szybki natrysk po powrocie z pracy lub po koszeniu trawy. Gdy rodzinna umywalnia jest nazbyt mała, ażeby oprócz wanny pomieścić tam prysznic możesz zlokalizować malutką łazienkę w strefie nocnej domku – przy gościnnej alkierzy albo przy pokoikach dzieci.

Przyjaciółka poduszka

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Jakie wyposażenie łazienki? W małej łazience natrysk lokujemy w rogu wnętrza, natomiast jeżeli toaleta jest ciasna lub ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic z odpływową kratką w posadzce.
Program minimum to wolne miejsce o wymiarach 70 x 70 cm, natrysk powieszony na ścianie i kratka odpływowa w podłodze z odpowiednim spadkiem.

Szalenie ciekawym zdał Ci się ten artykuł i opisane w nim treści? To dobrze! Kliknij w poniższy link i przeloguj się na następny adres tej witryny (https://emmi.pl/realizacje/zabudowy-kuchenne).

Na okres kąpieli osłaniamy to miejsce zazdrostką. Cermag Wrocław Cermag we Wrocławiu to miejsce w którym zakupisz wszelkie konieczne akcesoria.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.