Fotografie na płótnie a wystrój wnętrza

Chyba każdy z nas ma w domu jakiś plakat lub obraz. Często w pokojach wieszamy reprodukcje prac najbardziej znanych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Popularne są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego pomieszczenia jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.

W internecie funkcjonuje całe mnóstwo serwisów oferujących reprodukcje obrazów i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Z tego powodu warto zaufać sprawdzonym i renomowanym markom aby mieć pewność, że nie będziemy żałować zakupu. Przykładem takiego serwisu jest portal .

W serwisie napotkamy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, panele szklane, ramy drewniane obrazów (*tu*) oraz kalendarze ze zdjęciem. Do wyboru mamy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż – góry, pejzaż – las, pejzaż – morze, pejzaż – woda, podróże, przyroda – kwiaty, przyroda – ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. Na stronie głównej znajdziemy również linki do obrazów malarzy współczesnych oraz reprodukcje obrazów klasyków. Warto zobaczyć ofertę aby znaleźć coś dla siebie (*oferta reprodukcji*).

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dla dzieci ale i przedmiotów jak drzwi i meble. Nowością są bardzo atrakcyjne fototapety stworzone z reprodukcji. Zatem na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara Łempicka.

Twoja Galeria

Fototapety tworzone są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks. Papier ten jest bardzo trwały a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeżeli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma ma w asortymencie także obrazy cyfrowe ze zdjęć przesłanych przez klientów. Możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Wystarczy przesłać wybrane zdjęcie do twojagaleria.eu a resztą zajmą się specjaliści.

Serwis Twojagaleria.eu jest przede wszystkim dla ludzi, którzy chcą mieć w swoim domu piękny obraz lub zdjęcie. Twojagaleria.eu sprawnie i szybko wykona zlecenie i na pewno będziemy zachwyceni z końcowego efektu. Zobaczcie sami!

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.