Komfort przestrzeni i gustowne pomieszczenie – drzwi jakich nie znasz

Wnętrze każdego mieszkania może odzyskać nowy design nawet minimalnym nakładem kosztów i czasu. Są pewne szczegóły w każdym pomieszczeniu, których odpowiedni wybór decyduje o wielu aspektach designu. Zmiana rozmieszczenia mebli czy odświeżenie kolorystyki ścian, wymiana drzwi – to tylko niektóre z cech mających wpływ na finalny wynik. Często warto zdecydować się przejrzeć kilka katalogów przedstawiających wnętrza innych mieszkań i stamtąd zaczerpnąć pomysły. Nie chodzi o kopiowanie tych samym wzorców a o stworzenie na ich bazie czegoś specyficznego pod czym będziemy mogli się sami podpisać.

Drzwi INVADO

Autor: Intro Media
Źródło: Intro Media

Listwy przypodłogoweListwy przypodłogowe to jeden z często zapominanych elementów, którego zmiana nie jest kosztowa a efektowna jak najbardziej. Firmy oferuję wiele różnych modeli od tych najbardziej standardowych po te bardzo odważne i designerskie. Najczęściej są one jednak inspirowane klasyczną architekturą oraz rozwiązaniami które już kiedyś się sprawdziły. Listwy Prestige to linia listew skierowana do Klientów poszukujących estetyki i oryginalności w jednym. Doskonale komponują się one z kolorystyką ścian i przede wszystkim są zrobione z solidnego materiału – płyty mdf – która zapewnia solidność i praktycznie zero kosztów eksploatacyjnych.

DrzwiKolejny elementem mocno ingerującym w wygląd mieszkania są drzwi – zarówno drzwi zewnętrzne, które stanowią wizytówkę naszego mieszkania, jak również drzwi wewnętrzne które decydują o jego praktyczności i wyglądzie. Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to ich wymiana powinna być poprzedzona nawet najprostszym projektem przedstawiającym to jak zmiana wpłynie na wygląd mieszkania. W internecie znajdują się przydatne aplikacje które pozwalają na podmianę wybranych drzwi i osadzenie ich w odpowiedniej kolorystyce danego pomieszczenia. Coraz popularniejszym rozwiązaniem wybieranym przez Klientów są drzwi szklane. Przede wszystkim powodują one że w mieszkaniu wpada więcej światła a oprócz tego zdecydowanie poprawiają jego wystrój i zapewniają oryginalny wygląd.

drzwi wewnętrzne Invado.pl

System przesuwny chowany w ścianęDrzwi przesuwne firmy Invado to system drzwi który sprawdził się już w niejednym mieszkaniu o małym metrażu. Jego głównym plusem jest oszczędność miejsca. Kiedy chcemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń, np. poprzez wstawienie mebli, wybierając takie drzwi nie ma problemu aby bezpośrednio przy nich coś postawić. To rozwiązanie zapewnia chowanie się płyty bezpośrednio do ościeżnicy. Systemy przesuwne daje się zastosować praktycznie do każdego rodzaju drzwi. Wymiary skrzydła do tego systemu są identyczne jak do systemu naściennego. Dzięki małym rozmiarom, drzwi nie dominują w pomieszczeniach, dopełniając tylko jego aranżację. Zdecydowanie polecane są one też do mieszkań w których żyją osoby niepełnosprawne.

Zmieniając tak niewiele można odmienić oblicze naszego domu tak aby nabrało ono nowej świeżości i nastroju. Firmy oferujące drzwi czy ościeżnice zazwyczaj dysponują swoimi doradcami, którzy bezpłatnie jeszcze przed zakupem doradzą nam w sposób rzetelny, które rozwiązanie będzie najlepsze i spełni nasze wymagania.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.