Płytki lappato oraz o rozmiarach 30×60 – a więc, gres o wszystkich alternatywy nawierzchni

Jesteś zaciekawiony czym są płyty lappato? Zastanawiasz się co posiadają rozmiary do jakości płytki? Jeśli tak, to to wszystko oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz w naszym artykule!

Rozpoczniemy od pytanka: czym są płytki lappato? Otóż płytki lappato to nic innego jak płyty z gresu, które bywają z porcelany, o nawierzchni polerowanej z giętka osadzonymi planszami. Posiadają wysoki połysk i nierówną, pofalowaną nawierzchnię, dzięki którym są tak wyjątkowe. Mają w posiadaniu masę jedno- (gres rodzaju full body), a także podwójnie-warstwową (gres typu sandwich). Nie nie są jednak dobre na przymrozki, albo w lokalizacjach, gdzie się wiele chodzi, przez co nie nadają się na zewnątrz domku.
Biel i czerń we wnetrzu

Autor: Calvado
Źródło: Calvado
Co zaś dotyczy płytek o rozmiarach 30×60 to są one osobną linią typu płyt ceramicznych (przynajmniej w cząstce przedsiębiorstw, które wytwarzają płytki). W internecie istnieją calutkie stronki poświęcone tego rodzaju płytkom, które mają możliwość być nie wyłącznie z gresu, ale również choćby z ceramiki. Płyty te można stosować na podłodze, ale także i na ściankach.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Zatem namawiamy Cię – przeglądnij nową witrynę i dokonaj oceny (zetpety.pl/) naszych opisów. W przypadku jakiś zastrzeżeń – pisz!

Idealnie nadają się do kuchenki oraz łazienki, a ich szerokie wzornictwo usatysfakcjonuje nawet najmocniej wymagających klientów.

Koniec z nudnymi wzorami, czy chociażby jednokolorowymi mdłymi ścianami! w tej chwili masz możliwość kupić płytki 30×60 nawet udające swoimi barwami tkaniny, czy tworzące obraz! Nie czekaj w dalszym ciągu oraz zrób zakup już w tej chwili, aby nie żałować, że nie zrobiło się tego wcześniej! Pamiętaj jednakże – w dobry metodę się rozejrzyj bo może natrafisz na jakiś rabat albo promocję!
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.