Wystrój wnętrz i porady

Aranżacja wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Należy znać siebie i własne potrzeby, aby wykreować środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli swojsko. Z reguły każdy z domowników ma zupełnie inny gust, a a tym samym inne wymagania. Inne oczekiwania od aranżacji wnętrza ma wielodzietna rodzina, osoby samotne, a inne bezdzietne małżeństwo, czy małżeństwo z dzieckiem..

fotel wiszący

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Skoro wybudowaliśmy dom, jest w stanie surowym, lub przeprowadzamy się do nowego mieszkania pierwszym krokiem powinno być rozeznanie w rzeczach, które już mamy. Wyzbycie się wszystkiego i zaczynanie od nowa to istne samobójstwo i ponoszenie dużych kosztów- zawsze jest coś co chcemy zostawić. Zdobiony kredens z witrażowymi witrynkami po babci może się stać inspiracją do aranżacji w nowym wnętrzu (nawet w bardzo nowoczesnym pokoju można go odpowiednio pokazać, np. w roli okazu, rzeźby, jako element prowokacyjny).

Podstawowa aranżacja podłogi, podstawowa kolorystyka ścian, fototapety jest możliwa do zobaczenia przy skorzystaniu z właściwych programów do aranżacji wnętrz. Ich atutem jest bardzo intuicyjny interfejs. Dzięki takim pomocnym narzędziom łatwo sprawdzić, czy wyśniona kuchnia jest możliwa do realizacji w Twoich czterech kątach. Można też podglądnąć jak wyglądają panele łazienkowe i czy nie lepiej wybrać inne pokrycie. Możesz też sprawdzić, czy upatrzona przez Ciebie lodówka (kliknij) będzie pasować wymiarowo i stylowo do kuchni.

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.