Sklep internetowy lozka.net – unikalna kolekcja mebli dziecięcych, salonowych oraz łazienkowych.

Strona internetowa firmy Tomex to miejsce gdzie można znaleźć nie tylko wyjątkowe ale i bardzo funkcjonalne projekty w kilku kategoriach: meble z litego drewna do salonu, łazienki lub pokoju dziecięcego.

Meble muszą być jednak ładne (według kobiet) oraz praktyczne i wygodne (według mężczyzn). Właśnie takie meble ma w asortymencie jedna z wielu polskich firm – lozka-elk.pl. Wyróżnia się ona jednak na tle innych polskich firm. Dlaczego?
Najmocniejszą stroną firmy są meble dziecięce, w tym oryginalne kołyski dziecięce i łóżeczka drewniane . Co możesz zobaczyć dokładniej na:

Sypialnia

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Piękne meble do pokoju dziecięcego dostępne są w różnorodnych kolekcjach, z możliwością wyboru dowolnych elementów. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz zostały zaprojektowane w myślą o potrzebach zarówno maluchów i ich rodziców. Dodatkowo firma spełnia międzynarodowe standardy dotyczące jakości sprzedawanych produktów.

Niewiele osób wie, że historia mebli zaczyna się w neolicie czyli około 10 000 lat p.n.e. Wtedy meble wytwarzano głównie z drewna i kamienia, ponieważ dopiero w kolejnej epoce zaczęto wytwarzać brąz. Od tamtych czasów dużo się zmieniło w meblarstwie i teraźniejsze meble różnią się od tych pierwszych głównie wygodą korzystania z nich. Bardziej ekscentryczni designerzy wracają czasem do korzeni, jednak zdecydowana większość z nas wybiera meble ze Skandynawii, lub krajowe produkcje. Meble da się pogrupować według kilku kategorii na przykład ze względu na sposób użytkowania, przeznaczenie (sklepowe, szkolne, biurowe i chyba najbardziej popularne – do mieszkania a wśród nich między innymi: biurka, komody drewniane, regały drewniane, witryny oraz szafki i wiele innych

Przy wyborze konkretnego modelu mebli dla dzieci każdy klient ma możliwość skorzystania ze specjalnej promocji obejmującej wykonanie ornamentu lub wyrzeźbienie imienia swojej pociechy np. na oparciu łóżeczka. Również wybierając kołyski dziecięce można zamówić konkretny model w wyrzeźbionym serduszkiem, księżycem lub innym wzorem.
Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.