Jaką baterię wybrać do pomieszczeń tradycyjnych, a jaką do innowacyjnych?

Takie baterie mogą być doskonałą dekoracją każdej toalety. Są niezwykle nowoczesne i idealne do użycia w łazienkach na stacjach benzynowych czy też w innych podmiotach użytku publicznego.

Meble z kolekcji Decorattex

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.
Można je także używać w domach.
Mamy tutaj na myśli taki produkt jak bateria umywalkowa Invena to spółka, która wytwarza przeróżne modele. Model TWEED SMART jest awangardową, bezdotykową baterią, jaka jest sterowana na podczerwień. Bateria ta nie żąda instalacji elektrycznej, gdyż jest na akumulatorki. W komplecie są również zawarte takie akumulatorki. Posiada ona regulację temperatury wody, a stosowanie jej w mieszkaniu pozwala na znaczną oszczędność w zużyciu wody. Bateria MERIDA EXE to złączenie typowego kształtu i nowoczesnego wyposażenia. Z uwagi na to, że bateria jest bezawaryjna, posiada aż dziesięcioletni okres gwarancyjny. Wyróżnia ją perlator, jaki zezwala oszczędzić zużycie wody nawet o połowę. Ma ona 2-stopniowy mieszacz, jaki ma bardzo duże znaczenie w ilości zużywanej wody. Dla czteroosobowej rodziny to nawet 150 zł oszczędności rocznie oraz niezwykle olbrzymie wSPArcie naturalnego środowiska.
Kolekcji FEME wysoka wylewka nadaje nietypowego charakteru. Jest to idealne wyjście do łazienek innowacyjnych. Jest bardzo wysoka, doskonale nadaje się do umywalek nadblatowych. Seria DAKOS w kolorze chromu jest najlepszą ofertą do toalet funkcjonalnych w stylu nowoczesnym. Kolor biały kranu łączony jest z idealną czystością oraz harmonią i jest niezwykle dobrze odbierany w łazienkach. Seria ESLA jest doskonale zaprojektowana dla osób, które szczególnie cenią sobie uniwersalne kształty. Bateria ta jest do kupienia w niezwykle ciekawej cenie oraz można by ją łatwo zamontować w mieszkaniu.

Można to zrobić dzięki systemowi szybkiego montowania. Ta kolekcja spodoba się osobom, które cenią sobie tradycję. Stylowe kurki nadają baterii niecodziennego charakteru. Sprawdzi się ona dobrze w pomieszczeniach typowych w stylu RETRO.
Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.