Barek na alkohol – a więc jak zachwycić gości?

Spotkaniom ze kolegami i rodziną często towarzyszy alkohol. Z tego powodu powinno się przewidzieć miejsce jego przechowywania – najlepiej nienasłonecznione.

sklepowy barek na alkohol

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
W jednym z mieszkanek w jakich gościłam jeżdżąc po Polsce był niezwykle ciekawie urządzony gustowny barek na alkohol. Lustrzana ścianka z dysponowała kilkunastoma półeczek z najprzeróżniejszymi trunkami dosłownie z całego świata! Na samym dole zaś była dwudrzwiowa okazała szafka z półkami na szkło – literatki, kieliszki, lampki! Z przodu wystawał wysoki stół (pod nim była kolejna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami. Komplet w drzewie z dębu, a każda ze szklanych szuflad podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą odsłonę mogą sobie przecież pozwolić tylko rodziny dysponujące odpowiednią powierzchnię mieszkania i zasobnym budżetem.

Niezbędna będzie Ci kompleksowa informacja (https://www.francke-art.pl/produkty/lapis-stolik-kawowy-50×50-cm) na podobny temat? Sprawdzonych wiadomości szukaj na naszej kolejnej stronie. Miłej lektury!

Co w przypadku, podczas gdy nie posiadamy aż takich możliwości lokalowych a także finansowych? Na szczęście mamy w dalszym ciągu co najmniej dwie interesujące opcje. Pierwszą z nich jest nieduży barek na kółkach – wyszukamy co najmniej jego dwa opcje. Jedna z nich to kształt dualnego stoliczka kawowego. Na górze możemy wobec tego postawiać nasze napitki, zaś u dołu będziemy trzymać kieliszki.

Następna forma to zamykana szafka w fantazyjnym kształcie – po tej stronie posiadamy bez liku różnych opcji do wyboru – widziałam baryłki, gitary, globusy, księgi czy małe stojące zegary. W środku wolno odnaleźć – zależnie od okazałości – parę półeczki z modyfikowaną wysokością.

Kliknij na ten odnośnik oraz poznaj więcej szczegółów w witrynie (https://prozoo.pl/sklep/psy/) – tamte materiały pogłębią Twoją wiedzę na rozpatrywany w omawianym artykule problem!

Stanowi to o tyle praktyczne możliwość, iż na co dzień przypuszczalnie on stać całkowicie na uboczu i w czasie rodzinnego zjazdu mieć zastosowanie za kolejny miniaturowy stoliczek.

Najprostszy barek na coś mocniejszego to jedna z szafek w meblościance, która otwiera się leżąco – odnajdziemy w niej zwykle jedną wysoką półkę a także dwie niższe.Jest z pewnością alternatywą w najwyższym stopniu ekonomiczną w kwestii zajmowanego miejsca.