Jak zwolennicy nowoczesności wyposażają wnętrza swoich pokoi i jakich dodatków najczęściej szukają

Prezencja designerskiego wnętrza może wywołać u widza mieszane odczucia. Z jednej strony niebanalność wyróżnia się i goście z pewnością na bardzo długo zapamiętają innowacyjnie urządzony pokój bądź korytarz. Pan i pani domu będą się czasami martwić, czy wypadli pozytywnie w oczach przyjaciół, a nawet uczestników parapetówki.

sofa w salonie

Autor: PoshSurfside.com
Źródło: http://www.flickr.com
Ci najmocniej zatwardziali zwolennicy nowoczesności będą obstawać przy swoim i do własnego lokum wybiorą umeblowanie tylko i wyłącznie w designerskim modelu. Zresztą na wygodnych narożnikach rzecz się nie kończy – do wnętrza, a tym bardziej tego udekorowanego modernistycznie, potrzebne bywają tuziny dodatków. Zacznijmy jednakże od elementarnego umeblowania.

Meble softline będą efektownie pasować do nowocześnie urządzonych wnętrz. Cechą charakterystyczną w tym przypadku pozostają odważne kolory, a także mało tradycyjne kształty. Fotel z bokami sięgającymi do połowy muru i oparciem bliźniaczej wysokości albo nietypowo prezentujące się kanapy z wysuwanymi podnóżkami – to kusząca oferta przeznaczona dla miłośników modernizmu. A za samym designem podąża dokładność wykonania, którą zapewnia duński wytwórca. Stąd nie jest przesadą rzec, że zakup mebli softline jest trafionym wyborem.

Jeśli panie do nowego płaszcza czym prędzej szukają dodatków, czyli czapek, apaszek i wełnianych rękawiczek, to tym bardziej do współcześnie zaprojektowanego mieszkania niezbędne bywają drobiazgi, które nawet mogą zdradzić gust samych gospodarzy. A do mebli softline będą dobrze pasować tylko wybrane akcesoria mieszkalne – designerskie marki na Damnet.pl.

Jednym z najpowszechniej kupowanych dodatków bywają zegary na ścianę. W naszym przypadku będą one wyglądać nieco skromnie – designerska tarcza ma najczęściej kreski zamiast cyfr, a sam cyferblat nie charakteryzuje się, poza niekiedy fantazyjnym kształtem, niczym szczególnym. Panie, które cenią urocze przedmioty, na pewno zakupią nowoczesne donice bądź eleganckie wazony (Zobacz więcej: wazony kwadratowe) na kwiaty ścięte w swoim ogródku. A do pozostałych akcesoriów służących do dekoracji domowych wnętrz jesteśmy w stanie jeszcze wliczyć: obrazki z anglojęzycznymi napisami, lampy wykonane ze stali kwasoodpornej, różnobarwne, a przy tym awangardowe kapy na łóżka małżeńskie, a również niebanalne stalowe świeczniki.